قوانین

1. سایت بهترین باشگاه من به آدرس mybestclub.ir متعلق به شرکت آتیه سازان اقتصاد صدرا با مسئولیت محدود به شماره ثبت 14170 و شناسه ملی 14006005393 می باشد.
2. مجموعه' بهترین باشگاه من ' از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قوانین تجارت الکترونیک حمهوری اسلامی ایران می باشد.
3. ثبت نام و خدمات تخفیف برای مشتریان در سایت بهترین باشگاه من کاملا رایگان می باشد.
4. جهت استفاده از خدمات تخفیف باید مشخصات از قبیل ( نام و نام خانوادگی – شماره ملی – شماره همراه – کد 16 رقمی کارت (کارتها ) عابر بانک ) در سامانه سایت ثبت گردد.
5. اعضا می توانند تمامی کارت های عابر بانک خود متعلق به تمامی بانک ها متصل به شبکه شتاب را در سامانه جهت اعمال تخفیف ثبت نمایند و در موقع خرید از دستگاه به پرداخت ملت موجود در مرکز پرداخت را انجام دهند .
6. در موقع پرداخت توسط دستگاه باید کل مبلغ بدون اعمال تخفیف وارد شود و تخفیف توسط دستگاه محاسبه شده و در رسید پذیرنده و مشتری اعلام می شود .
7. نام و نام خانوادگی ، شماره ملی و موبایل و شماره کارت باید متعلق به یک فرد باشند ، در غیر اینصورت سامانه تخفیف روی کارت ثبت شده پس از مدتی غیر فعال می گردد .
8. اجازه استفاده از یک شماره موبایل برای دو کارت ملی مختلف وجود ندارد و برای ثبت هر کارت عابر بانک باید شماره ملی و شماره همراه صاحب کارت ثبت شود .
9. تخفیف ها به صورت پرداخت توسط دستگاه کارت خوان به پرداخت ملت موجود در مرکز تخفیف اعمال می شود .
10. ملاک خدمات تخفیف ثبت کارت عابر بانک مشترکین در سایت mybestclub.ir می باشد و شماره کارت های ثبت شده پس از تایید سامانه اتوماسیون سایت توسط پیامک اطلاع رسانی می شود .
11. مجموعه بهترین باشگاه من با همه توان در قبال ارائه تخفیف توسط مراکز و دستگاه کارت خوان به پرداخت ملت تلاش خواهد کرد و لذا در صورت عدم ارائه تخفیف توسط مراکز ، مجموعه بهترین باشگاه من مرکز مورد نظر را از لیست خود خارج می نماید و در قبال فردی که موفق به دریافت تخفیف نشده است هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
12. اعضا موظف هستند پیش از خرید از ارائه تخفیف توسط مراکز مطلع شوند و در صورت عدم ارائه تخفیف از هر یک از مراکز طرف قرارداد ، اعضا حق هیچگونه درگیری (لفظی و فیزیکی) با صاحبین و کارمندان مراکز را ندارند و صرفا میبایست موضوع را به اطلاع مدیریت مجموعه بهترین باشگاه من برسانند
13. در صورت عدم ارائه تخفیف از هر یک از مراکز طرف قرارداد ، مدیریت مجموعه بهترین باشگاه من بر اساس شواهد موجود اقدام به بازرسی نموده و در صورت تایید عدم ارائه تخفیف و بر اساس صلاح دید مدیران شرکت ، مرکز مورد نظر را از لیست تخفیفات خارج می نماید .
14. مجموعه بهترین باشگاه من تلاش خواهد نمود تا در تمامی مراکز طرف قرارداد خود اطلاعیه ای مبنی بر قبول کارت تخفیف بهترین باشگاه من توسط آن مرکز نصب نماید .
15. آخرین لیست مراکز به طور مداوم از طریق آدرس سایت mybestclub.ir و شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام @mybestclub قابل برداشت می باشد و به جز لیست های فوق الذکر هیچ لیستی مورد تایید شرکت آتیه سازان اقتصاد صدرا نمی باشد .
16. جشنواره های مختلفی که در سایت جهت درآمدزایی و یا موارد دیگر برای اعضا و مراکز ایجاد می شوند در صورت ممانعت مراجع ذی صلاح و یا صلاح دید مدیران شرکت آتیه سازان اقتصاد صدرا قابل تغییر و انحلال می باشند .

apps